Radost z darování svobody

Věřím, že dárky by měly být zdrojem radosti a štěstí, a proto jsem pro Vás připravila jednoduché řešení, které Vám ušetří čas i starosti při výběru šperku pro Vaše blízké.

 

Řeč je o dárkových poukazech, variantě pro všechny nerozhodné lišky a lišáky světa. Anebo pro všechny, kdo nechávají dárek na poslední chvíli.

 

 

 

Proč zvolit liščí dárkový poukaz?

1. MOŽNOST OSOBNÍHO VÝBĚRU

Dárkovým poukazem dáváte obdarované lišce možnost vybrat si šperk, který jí nejlépe vyhovuje. Šperk pro ni bude mít osobní význam a bude přesně vyhovovat jejímu vkusu.

2. KVALITA A ORIGINALITA

Šperky od lišky vytvářím ručně s láskou a pečlivostí, což z nich činí skvělý dárek pro každou příležitost.

3. MINIMALISTICKÝ DESIGN

Motiv lišky je elegantní a nadčasový.

4. ROZMANITOST VÝBĚRU

Kolekce Šperků od lišky zahrnuje náhrdelníky, náramky, náušnice i prsteny v různých zpracováních, aby si každá našla ten svůj vyvolený.

 

JAK ZÍSKAT DÁRKOVÝ POUKAZ?

V mazaném e-shopu Šperky od lišky zvolte v hlavní nabídce možnost Poukazy a vyberte hodnotu, kterou chcete darovat. Po provedení platby obdržíte během několika hodin poukaz v elektronické podobě, který můžete jednoduše vytisknout a předat obdarovanému.

 

Dopřejte svým blízkým radost z výběru

Když chcete udělat radost, ale nejste si jisti, který šperk by obdarovanému padl do oka, je tu mazaná možnost, jak situaci vyřešit. Dárkový poukaz od lišky je skvělým řešením pro všechny lišky i lišáky, kteří se nechtějí u výběru splést.

 

 

Zpět do obchodu