Milí zákazníci, Vaše objednávky přijaté od 13. 6. 2024 budu vyřizovat a odesílat od 1. 7. 2024. Děkuji a přeji Vám krásné a příjemné dny. Tereza Chovancová

Jak funguje liščí e-shop?

Všechny šperky pro vás s láskou vyrábím ručně, od navlékání korálků, sestavování náhrdelníků a náušnic, pájení, broušení, leštění až po zabalení a odeslání. 
 


 
 U každého produktu můžete vidět počet kusů, který je momentálně skladem. Nejedná se však o množství hotových šperků. Toto číslo znamená, že mám k dispozici materiál na uvedený počet kusů.
 
Šperky totiž tvořím až po přijetí a uhrazení vašich krásných objednávek. Do každého šperku vkládám lásku k řemeslu a věřím, že to je jednou z výrazných hodnot Šperků od lišky. Z tohoto důvodu si nechávám na zpracování a odeslání objednávky šest pracovních dnů. Ve většině případů se ale lišky vydávají na cestu za vámi dříve.

A co dělat, pokud byste potřebovali své šperky rychleji? Napište mi na e-mail info@sperkyodlisky.cz a já udělám maximum pro to, aby k vám vaše liščí objednávka dorazila v termínu podle vašeho přání. 

 Děkuji za vaši důvěru a přeji vám nádherné a špetkou mazanosti okořeněné dny! 
 
 
Zpět do obchodu