Často kladené otázky - FAQ

 

1. Jak vybrat velikost náramku?

Každá žena má jiné zápěstí, a proto je možný výběr ze tří velikostí. Správná velikost náramku je klíčová pro jeho pohodlné nošení. Zápěstí  pevně obtočte krejčovským metrem, zjistěte míru, k naměřené délce přičtěte 1 cm a máte svou velikost. Více informací a další způsoby měření najdete v článku Jak vybrat velikost náramku.

2. Ani jedna velikost není pro mě ta vhodná, co mám dělat?

Je pro vás nabízená velikost náramků příliš malá nebo velká? Nevyberete si ani jednu ze tří možností? Nevadí. Změřte napevno své zápěstí a tuto míru napište do poznámky před odesláním objednávky. Náramek ve vaší jedinečné velikosti pro vás s radostí vyrobím. 

3. Mohu u šperku změnit barvu povrchové úpravy?

Moc ráda pro vás vytvořím unikátní šperk a barvu povrchové úpravy kovu mohu na vaše přání změnít. Pokud by v nabídce nebyla varianta podle vašich představ, napište dotaz přímo k produktu či na info@sperkyodlisky.cz. 

4. Musím o šperky nějak pečovat?

Jako každé šperky, tak i Šperky od lišky si zaslouží péči. Veškeré důležité body jsem pro vás shrnula v článku Jak pečovat o lišku.

5. Posíláte šperky i do zahraničí?

Ano, posílám. Pokud jste z jiné země a rádi byste si Šperk od lišky objednali, kontaktujte mě na e-mail info@sperkyodlisky.cz, na Facebook Šperky od lišky nebo Instagram @sperky_od_lisky. Zjistím cenu poštovného do vaší země a objednávku společně doladíme.

6. Jak dlouho budu na objednané šperky čekat?

Šperky vyrábím až po přijetí vaší objednávky. Maximální lhůta pro odeslání je šest pracovních dnů od přijetí platby. Obvykle se ale lišky vydají na cestu k vám dříve. Pokud zvolíte doporučené psaní či doručení přes Zásilkovnu, ve většině případů vám přijde zásilka do pěti pracovních dnů, při zvolení EMS u České pošty vám pošta garantuje doručení následující den od podání zásilky.

7. Z jakého materiálu jsou šperky vyrobeny?

Pro výrobu šperků používám korálky z drahých kamenů a komponenty ze sterlingového stříbra o ryzosti 925/1000.

8. Jsou šperky vyráběny ručně?

Všechny šperky pro vás s láskou vyrábím ručně, od navlékání korálků, sestavování náhrdelníků a náušnic po zabalení a odeslání. Jako každý korálek, tak i každý šperk je originál, a proto se od sebe některé kousky mohou v detailech lehce lišit. 

 

 

Zpět do obchodu