Často kladené otázky - FAQ


 

 

1. Jak vybrat velikost náramku či prstenu?

Odpovědi na tyto otázky najdete přehledně zpracované v článcích Jak změřit velikost náramku a Jak změřit velikost prstenu?

2. Nabízená velikost náramku není pro mě ta vhodná, co mám dělat?

Je pro vás nabízená velikost náramků příliš malá nebo velká? Nevadí. Změřte napevno své zápěstí a tuto míru napište do poznámky před odesláním objednávky. Náramek ve vaší jedinečné velikosti pro vás s radostí vyrobím. Více informací o měření najdete v článku Jak změřit velikost náramku.

3. Musím o šperky nějak pečovat?

Jako každé šperky, tak i Šperky od lišky si zaslouží péči. Veškeré důležité body jsem pro vás shrnula v článku Péče o Šperk od lišky.

4. Jak mám Šperk od lišky čistit?

Šperky potřebují péči. Může se stát, že už nejsou tak zářivé jako na začátku, a proto je třeba jim občas dopřát čištění či koupel. Různé druhy očisty šperků najdete v článku Jak vyčistit Šperk od lišky.

5. Posíláte šperky i do zahraničí?

Ano, posílám. Pokud jste z jiné země a rádi byste si Šperk od lišky objednali, kontaktujte mě na e-mail info@sperkyodlisky.cz. Zjistím cenu poštovného do vaší země a objednávku společně doladíme.

6. Jak dlouho budu na objednané šperky čekat?

Šperky vyrábím až po přijetí vaší objednávky. Maximální lhůta pro odeslání je šest pracovních dnů od přijetí platby. Obvykle se ale lišky vydají na cestu k vám dříve. 

7. Z jakého materiálu jsou šperky vyrobeny?

Pro výrobu šperků používám širokou škálu korálků z drahých kamenů ve spojení s komponenty ze sterlingového stříbra o ryzosti 925/1000 či zlata s ryzostí 585/1000.

8. Jsou šperky vyráběny ručně?

Všechny šperky pro vás s láskou vyrábím ručně, od navlékání korálků, sestavování náhrdelníků a náušnic, pájení, broušení, leštění až po zabalení a odeslání. Jako každý korálek, tak i každý šperk je originál, a proto se od sebe některé kousky mohou v detailech lehce lišit. 

 

 

Zpět do obchodu