Jakou velikost náramku?

 Jak mám vybrat ze tří velikostí tu správnou právě pro mě? Jak mám změřit obvod mého zápěstí? Mám měřit napevno nebo volně? Co když ani jedna z možností není pro mě ta pravá?

 

Výborně padnoucí náramek vám přináší pohodlí a komfort. Pokud je náramek těsný nebo naopak až příliš velký, nebude se vám pěkně nosit. V prvním případě budete mít korálky otlačené kolem zápěstí, v tom druhém hrozí, že náramek ztratíte. Proto je důležité, aby šperk seděl na vaší ruce perfektně.

Jak správně svou velikost určit a vybrat?

V e-shopu najdete tři velikosti obvodů zápěstí. Pokud máte krejčovský metr, stačí jej napevno obtočit kolem zápěstí v místě, kde chcete náramek nosit a změřit tento obvod. Podle naměřené míry vyberte ten správný obvod z nabídky.

Jestliže krejčovský metr nemáte, lze zápěstí změřit také. Vezměte si na pomoc jakýkoliv provázek, tkaničku či proužek papíru. Provázek obtočte napevno kolem zápěstí, opět v místě, které je pro vás ideální pro nošení náramku a poznamenejte si, kde se jeho konce potkávají. Provázek poté rozviňte a pomocí pravítka změřte jeho délku a vyberte z nabídky obvodů.

Podle vámi vybraného obvodu zápěstí vyrobím náramek tak, aby vám pěkně seděl.

metrr

Pokud budete mít míru „něco mezi“, volte vždy větší velikost, jelikož se zápěstí měří opravdu pevně a menší náramek by vám mohl ruku svírat. 

 

Naměřili jste menší nebo naopak větší míru? V nabídce taková není? Raději nosíte náramky, které jsou volnější? Napište do poznámky před odesláním objednávky obvod vašeho zápěstí a já s radostí vytvořím unikátní velikost jen pro vás.

 

 

Zpět do obchodu